Evropský malíř 1. třetiny 20. století
Kostel, vlevo dole monogram (?) TTT, olej/plátno, 24 x 31 cm (výřez pasparty, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |